Choď na obsah Choď na menu
 


Ako na super nadýchané vlasy!

24. 1. 2011

1. Šampóny

Určite máš blízko seba nejakú drogériu. V nej nájdeš kopu šampónov na zväčšenie objemu. Vyskúšaj viac značiek, na každého rôzne značky pôsobia rôzne! Tieto šapóny naozaj fungujú, no je to na dlhšie používanie. Ak sa ponáhľaš a nestihneš si 10x umyť vlasy, vyskúšaj...

 

2. Fénovanie dolu hlavou

Umy si vlasy (stačí obyčajným šampónom). Vezmi fén a PORIADNE ich vyfúkaj dolu hlavou. Potom ich ešte prečeš v predklone. Je to rýchly spôsob, ako dosiahnuť objem. Lenže po dvoch-troch hodinách vlasy opäť spľasnú. Daj si preto na ne tužidlo. Večer ich opäť umy, aby ti vlasy od tužidla nevypadali.

 

3. Kulma

Niektorí si však vlasy nestihnú ani umyť. Vyskúšaj kulmu. Ako iste vieš, kulma robí kučery, a kučery robia objem. Takže okrem super vlasov budeš mať aj super kučery. Zafixuj ich tužidlom, aby ti nespľasli.

 

4. Tupírovanie

Ak sa ti nechce ani kulmovať, skús tupírovanie. Napni trochu vlasov a hrebeňomich rýchlo češ zhora nadol, bez toho, aby si hrebeň z vlasov vytiahla. Ťažko sa to rozčesáva, no budeš mať super nadýchané vlasy. V ŽIADNOM PRÍPADE SI NA NATUPÍROVANÉ VLASY NEDÁVAJ TUŽIDLO!!! Ak by si sa ich potom pokúsila rozčesať, všetky by si ich VYTRHALA!!!

 

5. S vrkočom v noci

Večer si umy vlasy, nevysuš ich, ale navrchu hlavy si urob konský chvost (môžeš ho aj zapliesť). Až TERAZ si ich JEMNE vyfénuj. Takto choď spať. Keď sa ráno zobudíš a dáš dolu gumičky, budeš mať nie veľmi, ale rozhodne hustejšie vlasy (aspoň na pohľad).

 

Všetky tieto veci som vyskúšala, a všetky fungujú. Takže sa netvár, že to ,,určite zaberie". Ak nemáš nejaké špeciálne antiobjemové vlasy, zaberie to aj tebe. Dúfam :D

- - -Tina♥- - -

 

Komentáre

Pridať komentár

Prehľad komentárov

................

(miša, 25. 1. 2011 14:39)

skvely clanok!!!...P.S.:super logo ;)