Choď na obsah Choď na menu
 


Preč s kruhmi pod očami!

8. 3. 2011

Určite si to už niekedy zažila... Celá noc strávená na diskotéke, esemeskovanie s frajerom až do polnoci... Lenže na druhý deň ti určite zostanú po takejto noci stopy - v podobe kruhov pod očami! Ako sa ich zbaviť? Čítaj ďalej!

Krycie krémy

Najčastejšia forma zakrytia kruhov pod očami. Použitie je jednoduché - nanes mejkap na čierne miesto, rozotri a prípadne odstráň nadbytočný krém.  Výhody: rýchle. Nevýhody: krém sa môže zotrieť, prípadne ho bude až príliš vidieť.

 

Ľad

Nemusí to byť práve ľad, stačí, keď priložíš studený kov alebo niečo z mraziaka na problémové miesto, chvíľu podržať a kruhy by po chvíli mali zmiznúť. Výhody: pomáha to. Nevýhody: nie vždy.

 

Surová uhorka a zemiak

Postrúhaj surový zemiak, nanes na kruhy a nechaj pôsobiť aspoň pol hodiny. Ak sa ti nechce, nakrájaj uhorku na plátky, prilož na oči a takisto nechaj pôsobiť pol hodiny. Alebo si uvar zelený čaj, vylúhované ešte vlhké vrecká prilož na čierne miesta. Výhody: určite to pomôže. Nevýhody: musíš si privstať o pol hodiny.

 

Prevencia

Nie všetky kruhy pod očami vznikajú vyššie uvedeným spôsobom. Môže to byť aj alergická reakcia, geneticky dané alebo aj z dôvodu zlého stravovania. V tom prípade treba jesť veľa zeleniny, ovocia, rýb, proste vyváženú stravu a stravu bohatú na vitamín D. Potom piť veľa vody, ale ČISTEJ vody. A hlavne treba veľa spať!

- - -Tina♥- - -

 

 

Komentáre

Pridať komentár

Prehľad komentárov

do toho! :)

(Olča, 10. 3. 2011 19:48)

Výborný článok, len tak ĎALEJ :)

aaaaa

(Miška*, 10. 3. 2011 19:18)

Sklevý článok !!:))*

super clanocek

(miša, 10. 3. 2011 17:40)