Choď na obsah Choď na menu
 


Ako mať dobrý web

14. 1. 2010

1. Nekopíruj!!! Snaž sa písať čo najviac článkov sama!

2. Používaj diakritiku (mäkčene, dĺžne) a veľké písmená. Text sa vtedy lepšia číta. Nepoužívaj veľa farieb a štýlov písma. Zle sa čítajú texty, ktoré majú zafarbené pozadie.

3. Vzhľad. Na eStránkach môžeš meniť logá aj desing a na Blueboarde aj farbu shoutboardov a pod. Web musí LADIŤ!!!

4. Maj prehľadné rubriky. Niektoré weby majú každý článok ako samostatnú stránku. NIE! Web je vtedy menej prehľadný. Skús byť menej konkrétna a maj rubriky iba Baby, Chalani a pod.

5. Musíš ako-tak ovládať pravopis.

6. Píš ku každému článku aj tvoj názor. A nepíš iba o jednej téme, skús aj o tých, ktoré teba nezaujímajú. Možno sa to zvýši návštevnosť.

7. Meň desing aj niekoľkokrát za mesiac. Zvýši to zaujímavosť.

8. Píš často články. Podľa mňa je nuda, keď rok nepridáš nič nové. Veď nemôžeš večne čítať o tom, ako si správne učesať vlasy :)

9. Snaž sa vždy byť originálna. To znamená, že nebudeš obmieňať jeden článok tak, aby si to napísala ty, vymysli niečo nové.

10. ak stále máš malú návštevnosť, rozdaj web spolužiakom a všetkým, ktorých poznáš. A hlavne- nebuď nespokojná s malou návštevnosťou, ale teš sa z úspechu!

 

vlastný článok, kopírovať iba so zdrojom!

 

Komentáre

Pridať komentár

Prehľad komentárov

...

(Kika, 25. 12. 2014 23:12)

Mohla by si sem prosím dať ako si môžem nastaviť komentáre lebo na mojej stránke sa to neukazuje

dobre napisane

(SB WewiQ, 7. 7. 2010 15:56)

presne tymito pravidlami som sa riadila ked som este mala v prevadzke web =)

bodka .tk

(simusiq, 29. 6. 2010 15:02)

JA SOM si spravila .tk na simusiq.tk a skus to ty mne to nejde musim vzdy pisat iba simusiq.webnode.sk
a ked dam simusiq.tk tak ma to vyhodi na google

pravda!!!

(Janka, 19. 5. 2010 15:22)

a hlavne bod 6. je uplne pravda, ja som na svojej stranke mala tak 150-200 ludi za mesiac a potom v auguste 2009 som sa rozhodla dat stranke total refresh a hlavne pisat aj o veciach co ma nezaujimaju (napr. disney stars), viem ze to vela ludi zaujima tak som o tom zacala pisat a zrazu sa stalo neuveritelne, este ten mesiac stupla navstevnost na skoro 500 ludi a potom to islo uz len hore... teraz mavam tak okolo 3000 ludi za mesiac... :)

hhaha

(lila, 20. 1. 2010 19:24)

boze, presne takto som to mala na webe aj ja :-D neskutocne. a keby nieco, tvoj web neladi a to totalne. srry, ale nemozem za to.