Choď na obsah Choď na menu
 


Hudba na párty

9. 2. 2011

Akú hudbu si vybrať? Záleží to od toho, čo počúvate... Nie je dobré, keď púšťaš cédečko od jedného speváka a všetky jeho pesničky. Radšej niečo stiahni od rôznych interpretov a potom napáľ v pomiešanom poradí.


Ale teraz, AKÝCH interpretov? Na žiadnej párty nesmie chýbať Black Eyed Peas. Ich single, napríklad I Gotta Feeling alebo Rock That Body sa stali tradíciou - na diskotékach, v rádiách (aspoň tých kvalitných), a preto ich musíš mať aj ty. Určite skús aj Rihannu. Rude Boy, Only Girl (In the World) alebo Rockstar sú úžasné na všetky druhy schôdzok: oslava, pyžamová párty, silvestrovská párty... Ďalej je tu Lady GaGa. Možno ju mnohí nemajú radi, ale nikto nemôže povedať že Just Dance a Bad Romance nie sú skvelé. Skús aj Alejandro, Dance In The Dark a Boys Boys Boys! Super songy má aj Katy Perry. Najnovšie California Gurls, Teenage Dream a Firework, no super sú aj staršie ako Hot´n´cold a I Kissed a Girl. Na párty sa hodí aj Kesha, napríklad TiK ToK, Blah Blah Blah a jedna z najnovších - We R Who  We R. Ak chceš mať niečo, pri čom sa nedá netancovať, alebo aspoň neklopkať nohou do rytmu, namiešaj do tvojho disku aj So What a Raise Your Glass od P!nk. Celkom sa dá aj Can´t be tamed od Miley Cyrus a z toho istého albumu Who Owns My Heart. Ak máš oslavu v lete, pocit bazéna urobí Hot od Inny. Takisto super je Shakira s Waka Waka alebo najnovšou Loca. Na párty sa skvele hodia všetky songy od Davida Guettu. Určite musíš mať aj I Like It od Enrique Iglesiasa (strašné meno, ak chcete písať gramaticky správne :)), a  aj česká hitovka, ktorú poznáš z diskoték, Jede jede mašinka :D


No a kde sa to dá stiahnuť? Zadaj si do googlu názov songu, ktorý chceš a k tomu napíš stiahnuť alebo download (vtedy to nájde kvalitnejie nahrávky). Vyber si nejakú stránku, kde sa to sťahuje zadarmo, stiahni a potom nahraj na CD. A je to!

- - -Tina♥- - -

 

Komentáre

Pridať komentár

Prehľad komentárov

Zatiaľ nebol vložený žiadny komentár.