Choď na obsah Choď na menu
 


Cheryl Cole ovládla singlový rebríček

2. 11. 2010

Anglická speváčka, modelka, herečka a televízna osobnosť Cheryl Cole dobyla britský singlový rebríček. Podarilo sa jej to s aktuálnou skladbou Promise This, ktorá predznamenáva jej druhý štúdiový album Messy Little Raindrops (2010). Ten vychádza na Britských ostrovoch práve dnes.

Dvadsaťsedemročná bývalá manželka futbalistu Ashleyho Colea sa na  čelo UK Chartu dostala po druhý raz v kariére. Predtým sa jej to podarilo so singlom Fight for This Love z debutového albumu 3 Words (2009).

Na druhom mieste debutuje v rebríčku barbadoská speváčka Rihanna so  skladbou Only Girl (In the World), ktorá je prvou ochutnávkou z jej očakávanej piatej štúdiovej nahrávky Loud. Pre speváčku je to ešte lepší výsledok ako v USA, kde v tamojšom rebríčku Billboard Hot 100 dosiahla zatiaľ najvyššie na trojku. Zaujímavosťou je fakt, že len nedávno Cheryl Cole potvrdila, že s Rihannou chystajú spoločnú pieseň. Ich fanúšikovia by sa jej mali dočkať na budúci rok.
Z jednotky na tretie miesto klesol americký spevák Bruno Mars so  skladbou Just The Way You Are. Na štvorke je rovnako ako pred týždňom skladba Forget You od Cee Lo Greena. Prvú päťku uzatvára 22-ročný Američan Mike Posner s letným hitom Cooler Than Me.

ZDROJ: aktuality.sk

 

Komentáre

Pridať komentár

Prehľad komentárov

Zatiaľ nebol vložený žiadny komentár.