Choď na obsah Choď na menu
 


Lady GaGa sa opäť zviditeľňuje: Born This Way a Grammy

14. 2. 2011

Lady GaGa bola chvíľu ticho. Posledný šok pripravila na udeľovaní cien Video Music Awards, keď prišla oblečená v mäsových šatách (nehovorte, že ste o tom nepočuli). Medzitým predstavila singel Dance In The Dark, no nič iné...

V interwiev pre istý časopis prezradila, že pre svojich fanúšikov chystá obrovské prekvapenie. Nikto netušil, že to prekvapenie príde počas jedného víkendu. V piatok predstavila skvelý hit Born This Way, ktoý sa zatiaľ nedostal do hitparád, no tento týždeň sa to určite napraví. Ak si pustíte FunRadio, určite ho zachytíte.

GaGa však mala na mysli skôr včerajšie udeľovanie cien Grammy, ktoré sa skončilo dnes o pol šiestej nášho času. Síce sa pre ňu neušla takmer žiadna cena, no pravdepodobne zaplní titulky polovice časopisv - a v druhej polovici bude mať obrovský článok. Na slávnostné udeľovanie sa totiž nechala doniesť vo VAJCI. Bola v ňom vyše troch hodín a dýchala pomocou kyslíkovej masky. Nechala sa tam zavrieť, aby predviedla ,,zrod" jej nového Born This Way. Doprovod jej robilo niekoľko tanečníkov oblečených v telových kostýmoch - otrokov.

(fotky vo fotogalérii)

Na Grammy sa predviedla aj Rihanna, ktorá získala ocenenie za najlepší tanečný hit, tá však bola oblečená normálne v krásnych bielych šatách, a Katy Perry, ktorá síce nevyhralla nijakú cenu (aká škoda), no obliekla si anjelské krídla.

- - -Tina♥- - -

fotky: Diva.sk

Viac o včerajšej Grammy už zajtra!

 

Náhľad fotografií zo zložky Lady GaGa

Komentáre

Pridať komentár

Prehľad komentárov

Zatiaľ nebol vložený žiadny komentár.